Toote eelised
1. 100% kolmefaasilise tasakaalustamatuse väljund:Growatt SPH 8000W 3-faasihübriidpäikeseenergia inverter tagab, et voolujaotus kõigis kolmes faasis püsib kogu aeg tasakaalus. See mitte ainult ei vähenda lühiste ja löökide ohtu, vaid tagab ka süsteemi optimaalse jõudluse ja pikaealisuse.
2. Nutika faasi taseme võimsuse ekspordi piirang:Inverter on varustatud nutika faasitaseme võimsuse ekspordi piiramise funktsiooniga, mis reguleerib võrku eksporditava võimsuse hulka. See aitab ära hoida elektrikatkestusi ning tagab süsteemi stabiilse ja töökorras püsimise ka tippnõudluse perioodidel.

3. UPS-i funktsioon, 10 ms üleminek:Growatt SPH 8000W 3-faasihübriid päikeseenergia inverter on varustatud ka katkematu toiteallika (UPS) funktsiooniga. Elektrikatkestuse korral saab süsteem sujuvalt üle minna akutoitele vaid 10 ms jooksul, tagades ühendatud koormustele pideva ja katkematu toite.
4. Skaleeritav süsteemi konfiguratsioon:Growatt SPH 8000W 3-faasihübriid päikeseenergia inverter võimaldab skaleeritavat süsteemi konfiguratsiooni. See tähendab, et süsteemi saab hõlpsasti laiendada või muuta, et see vastaks muutuvatele energiavajadustele ja -nõuetele. See muudab selle ideaalseks valikuks nii kodu-, kaubandus- kui ka tööstuslikeks rakendusteks.
5. Energiatõhusus:Lisaks muudele ülalmainitud eelistele on Growatt SPH 8000W 3-faasihübriidpäikeseinverter ka väga energiasäästlik. See kasutab arenenud tehnoloogiat ja intelligentseid toitehaldussüsteeme, mis võimaldavad saadaolevat päikeseenergiat maksimaalselt ära kasutada ja minimaalselt raisata. Selle tulemuseks on väiksemad energiaarved, väiksem süsiniku jalajälg ning puhtam ja jätkusuutlikum tulevik.

Põhiparameetrid
|
Andmeleht |
SPH4000TL3BH-UP |
SPH5000TL3BH-UP |
SPH6000TL3BH-UP |
SPH7000TL3BH-UP |
SPH8000TL3BH-UP |
SPH10000TL3BH-UP |
|
Sisendandmed (DC) |
||||||
|
Max Soovitatav PV võimsus |
6500W |
7500W |
9000W |
10500W |
12000W |
15000W |
|
Max DC pinge |
1000V |
|||||
|
Käivituspinge |
120V |
|||||
|
MPP pingevahemik |
120V-1000V/600V |
|||||
|
MPP Trackerite arv |
2 |
|||||
|
Stringid MPP Trackeri kohta |
1 |
|||||
|
Max Sisendvool MPP jälgija kohta |
13.5A |
|||||
|
Max Lühisvool MPP jälgijate kohta |
16.9A |
|||||
|
Väljundandmed (AC) |
||||||
|
Vahelduvvoolu nimivõimsus |
4000W |
5000W |
6000W |
7000W |
8000W |
10000W |
|
Max Vahelduvvoolu näivvõimsus |
4000VA |
5000VA |
6000VA |
7000VA |
8000VA |
10000VA |
|
Vahelduvvoolu nimipinge (vahemik*) |
230V/400V (310~476V) |
|||||
|
Vahelduvvoolu võrgu sagedus (vahemik*) |
50Hz/60Hz (45Hz-55Hz/55Hz-65Hz) |
|||||
|
Max Väljundvool |
6.1A |
7.6A |
9.1A |
10.6A |
12.1A |
15.2A |
|
Reguleeritav võimsustegur |
{{0}}.8 juhtiv…0,8 mahajäänud |
|||||
|
THDi |
<3% |
|||||
|
Vahelduvvoolu võrguühenduse tüüp |
3W+N+PE |
|||||
|
Aku andmed (DC) |
||||||
|
Aku pinge vahemik |
100~550V |
|||||
|
Maksimaalne laadimis- ja tühjendusvool |
25A |
|||||
|
Pidev laadimis- ja tühjendusvõimsus |
4000W |
5000W |
6000W |
7000W |
8000W |
10000W |
|
Aku tüüp |
Liitium/pliihape |
|||||
|
Varutoide (AC) |
||||||
|
Max Vahelduvvoolu väljundvõimsus |
4000W |
5000W |
6000W |
7000W |
8000W |
10000W |
|
Max Vahelduvvoolu näivvõimsus |
2500VA |
3000VA |
3600VA |
4200VA |
4600VA |
5000VA |
|
Nimiväljundvool |
6.1A |
7.6A |
9.1A |
10.6A |
12.1A |
15.2A |
|
Vahelduvvoolu nimipinge |
230V/400V |
|||||
|
Vahelduvvoolu võrgu sagedus |
50/60 Hz |
|||||
|
THDV |
<3% |
|||||
|
Lülitage aeg |
<10ms |
|||||
|
Tõhusus |
||||||
|
Max.Tõhusus |
97.6% |
97.8% |
98.0% |
98.2% |
98.2% |
98.2% |
|
Euroopa tõhusus |
97% |
97.2% |
97.3% |
97.4% |
97.4% |
97.5% |
|
Euro aku tühjenemise tõhusus |
97.4% |
|||||
|
MPPT tõhusus |
99.9% |
|||||

Üldandmed
|
Mõõtmed (L / K / D) |
505/453/198 mm |
|
Kaal |
30 kg |
|
Töötemperatuuri vahemik |
–25 kraadi ... +60 kraadi |
|
Kõrgus merepinnast |
3000m |
|
Omatarbimise öö |
< 13W |
|
Topoloogia |
Trafodeta |
|
Jahutus |
Loomulik |
|
Kaitsekraad |
IP65 |
|
Suhteline niiskus |
0%~100% |
|
DC ühendus |
H4/MC4 (valikuline) |
|
Aku alalisvoolu ühendus |
OT Termina |
|
Vahelduvvoolu ühendus |
Ühendus |
|
Ekraan |
LCD+LED |
|
Liidesed: RS485/CAN/USB |
Jah |
|
Monitor: RF/WIFI/GPRS |
Valikuline |
|
Garantii: 5 aastat / 10 aastat |
Jah / valikuline |


Brändi koostöö
Päikeseenergia inverterite juhtiv tootja Jingsun on edukalt loonud pikaajalised partnerlussuhted suuremate esmatasandi inverteriettevõtetega. Pühendudes kvaliteedile ja uuendustele, on Jingsun tarninud suure jõudlusega ja tõhusad inverterid, mis vastavad turu nõudmistele. Selle tooted on klientide poolt üle maailma hästi vastu võetud.
Koostöö nende tippettevõtetega võimaldab Jingsunil laiendada oma ülemaailmset kohalolekut ja mitmekesistada oma tootesarju. Kombineerides oma teadmisi ja ressursse, suudavad Jingsun ja tema partnerid tõsta oma konkurentsivõimet ja välja töötada uusi lahendusi, mis vastavad tööstuse muutuvatele vajadustele.
Lisaks on Jingsuni pühendumus jätkusuutlikkusele ja vastutusele pälvinud tema partnerite tunnustuse. Üheskoos on nad püüdnud edendada taastuvenergia arengut ja aidata kaasa kõigi jätkusuutlikumale tulevikule.
Jingsuni koostöö suuremate inverteriettevõtetega on näidanud oma tugevust ja potentsiaali selles valdkonnas. Keskendudes klientide rahulolule ja pidevale innovatsioonile, on Jingsun valmis tegema taastuvenergia turul edasisi edusamme ja aitama edendada tööstust tervikuna.

KKK
K: Mis on Growatt SPH 8000W 3-faasihübriidpäikeseinverter?
K: Kuidas Growatt SPH 8000W 3-faasihübriid päikeseenergia inverter töötab?
K: Millised on Growatt SPH 8000W 3-faasihübriidpäikeseinverteri kasutamise eelised?
K: Kas Growatt SPH 8000W 3-faasihübriidpäikesemuundur ühildub igat tüüpi päikesepaneelidega?
K: Kas Growatt SPH 8000W 3-faasihübriidpäikeseinverteril on garantii?

Kuum tags: growatt sph 8000, Hiina growatt sph 8000 tootjad, tarnijad, tehas



